Верстапен: Подиум е, но можеше и да е по-добре
преди 6 часаClubS1 News „Подиум е, но можеше и да е по-добре“, бе коментарът на Макс Верстапен за второто му място в домашната за Ред Бул Гран при на Австрия. Нидерландският пилот катастрофира вчера в края на квалификацията. Отборът му трябваше да поправи немалка част от болида. Работата продължи почти до старта на състезанието на пистата Ред Бул Ринг. […] The post Верстапен: Подиум е, но можеше и да е по-добре appeared first on ClubS1.bg .