АТА: Членството в ЕС е единствената стратегическа посока на Албания, заяви албанският външен министър Ферит Ходжа на форума в Дубровник
преди 4 часаМинистърът за Европа и външните работи на Албания Ферит Ходжа участва на 26 и 27 юни във форума в Дубровник в Хърватия – важна международна платформа за диалог за бъдещето на Европа и глобалните предизвикателства, предаде АТА специално за БТА. В тазгодишното издание, озаглавено „Ерата на многополярността: Много посоки, едно бъдеще“, министър Ходжа изпрати посланието, че за Албания има само една стратегическа ориентация, която гарантира нейното бъдеще: членството в Европейския съюз.