Първата винена дегустация на музей-кораб „Радецки“ се състоя днес с вината на 13 изби от региона
преди 8 часаДнешната винена дегустация на музей-кораб „Радецки“ бе част от Фестивала на дунавското вино. В събитието участваха 13 български изби от Северозападна и Централна Северна България, които представиха своите вина пред посетители и местни жители в Козлодуй. Избите са членове на Сдружение „Дунавски винари“, обединяващо 20 производители. Капитанът Марио Тутунаров информира, че този рунд отбелязва 60 […] Материалът Първата винена дегустация на музей-кораб „Радецки“ се състоя днес с вината на 13 изби от региона е публикуван за пръв път на Дебати .