Протестиращи в Габрово настояха за повече сигурност и справедливост след побоя от 19 юни
преди 4 часаЖители на Габрово се събраха на протест с искания за повече сигурност, засилено полицейско присъствие и ефективни действия на институциите след сбиването, станало на 19 юни в района на Централния кооперативен пазар в града. Заявителят на протеста Поля Христова заяви, че основната цел на демонстрацията е гражданите да изразят недоволството си от чувството за несигурност. „Искаме хората да могат спокойно да се разхождат с децата си, с домашните си любимци или сами.