Американката Мадисън Кийс стана за трети път в кариерата си шампионка на турнира по тенис на трева в Ийстбърн
преди 3 часаАмериканката Мадисън Кийс спечели за трети път в кариерата си титлата на сингъл на турнира по тенис на трева в Ийстбърн (Великобритания) с награден фонд 499 хиляди долара. На финала тя победи германката Татяна Мария със 7:5, 6:4 за час и 33 минути на корта. Втората поставена в схемата влезе в 16-ия си финал в кариерата като една от осемте жени, спечелили повече от една титла на този турнир на трева.