Daimler от 1969 г. взе Купата на кмета от седмото издание на „Алея на класиката“ в Перник
преди 5 часаDaimler от 1969 г. спечели Купата на кмета в седмото издание на „Алея на класиката“ в Перник. Ретро автомобилът е собственост на Георги Стоилов от София, представител на колекционерския клуб „Интер класик карс“. Той се занимава активно с колекционерство от близо 20 години. Стоилов разказа за БТА, че този автомобил, произведен през 1969 г., е ръчна изработка във фабриката на Daimler в Англия. Купетата са били изпълнение на Vanden Plas, които фалират през 1980 г.