В костинбродското село Чибаовци ще се състои първият фестивал на гъбата и билката
преди 6 часаВ костинбродското село Чибаовци ще се състои първият фестивал на гъбата и билката, съобщиха от Община Костинброд. Фестивалът ще започне в 9:30 ч. в местността Орла между селата Дръмша и Чибаовци. Предвидена е фолклорна програма с участието на изпълнителите Ана-Мария и Злати Петров. По време на фестивала ще бъдат представени различни видове гъби и билки. Шеф готвачите Иво и Царина ще приготвят боб с манатарки.