Поддръжници на "Хизбула" излязоха на протест срещу споразумението с Израел
преди 14 часаПривърженици на проиранското шиитско движение "Хизбула" протестираха тази вечер по улиците на Бейрут срещу рамковото споразумение, сключено между Ливан, Израел и САЩ, предадоха ливанската информационна агенция ННА и Франс прес. Според ННА "привърженици на "Хизбула" са обикаляли улиците на Бейрут с мотоциклети", по-специално в централните квартали в близост до парламента и по пътя, водещ към летището.