Президентът на "Славия" В. Стефанов: За смъртта на двете деца на "Тракия" са виновни всички управляващи от 2022 г.
преди 16 часаЗа мен премиерът Румен Радев е перфектен, защото това е единственият начин да покажем, че ние сме хора, а не сме стадо, каквото ни кажат това да правим, Урсула фон дер Лайен ли който ще да е, каза в интервю пред БНР президентът на ФК "Славия" Венцеслав Стефанов. "Затова сме го докарали до това дередже, защото е кьорава работа, всеки си прави каквото иска. И ние подаряваме и даряваме, а нашите деца, когато имат проблеми, никой не идва на помощ. А ние даваме... Продължава