Изложба, посветена на глаголицата, представя в образователното министерство 90-о Средно училище „Генерал Хосе де Сан Мартин“
преди 7 часа„50 години в 50 картини“ - така е озаглавена изложбата с творби на ученици от столичното 90-о Средно училище (СУ) „Генерал Хосе де Сан Мартин“, която беше открита днес в Министерството на образованието и науката (МОН) по повод половинвековния юбилей на училището. Това съобщават от ведомството в сайта си. Експозицията е посветена на глаголицата и на 1170-годишнината от създаването й, която беше отбелязана през 2025 година.