Хорът на софийските момчета и Хорът на момчетата от Филаделфия ще се срещнат на една сцена в София
преди 8 часаХорът на софийските момчета и Хорът на момчетата от Филаделфия (САЩ) ще се срещнат на една сцена в София. Концертът ще се състои на 8 юли 2025 г. от 19:00 часа в Концертната зала на Централния военен клуб, съобщиха от екипа на родния певчески състав. Под диригентството на Александър Митев и Джефри Смит, младите изпълнители ще представят богата и разнообразна програма, която ще срещне българската и американската хорова традиция, казват от екипа.