Макс Ферстапен иска да остане в Ред Бул, заяви шефът на тима Лоран Мекис
преди 6 часаЧетирикратният световен шампион във Формула 1 Макс Ферстапен има желание да остане в тима на Ред Бул, но се нуждае от по-бърза кола. В това увери шефът на тима на "биковете" Лоран Мекис по време на състезателния уикенд в Австрия. Доскоро Ред Бул доминираше напълно във Формула 1, но от началото на този сезон тимът е едва на четвърто място при конструкторите. По тази причина се появиха спекулации, че нидерландецът ще премине в друг отбор, а фаворит за подписа му е МакЛарън.