В Кюстендил бе открита годишната художествена изложба на школата „Новите майстори“
преди 7 часаВ Кюстендил бе открита годишната художествена изложба на школата „Новите майстори“. В експозицията са включени 62 творби на тема „Храмът“, каза за БТА ръководителят ѝ Евгени Серафимов. Школата „Новите майстори“ вече повече от 15 години всяка година събира най-доброто, което са нарисували възпитаниците през учебната година в обща изложба. За тази експозиция всяко дете прави вариация по поставена тема, като тази година това е „Храмът“.