Националният отбор на България по баскетбол на колички ще участва на Европейското първенство, Дивизия Б в Загреб
преди 5 часаНационалният отбор на България по баскетбол на колички ще участва на Европейското първенство, Дивизия Б. Турнирът ще се проведе в Загреб (Хърватия) от днес до 7 юли. Общо десет тима ще се включат в надпреварата, а сред тях освен България, са още съставите на домакините от Хърватия, Босна и Херцеговина, Гърция, Израел, Латвия, Литва, Португалия, Словения и Швеция. Националите на колички са в група А заедно с тимовете на Израел, Латвия, Хърватия и Словения.