"Росатом" планира да върне служителите си в АЕЦ "Бушер" в Иран, ако ситуацията остане стабилна, заяви шефът на руската агенция Алексей Лихачов
преди 12 часаДържавната корпорация за ядрена енергия на Русия „Росатом“ възнамерява да изпрати отново свои работници в атомната електроцентрала „Бушер“ в Иран в близките седмици, при условие че обстановката там остане спокойна, информира днес директорът ѝ Алексей Лихачов, според агенция Ройтерс. „Росатом“, която работи по строежа на два нови блока в АЕЦ „Бушер“, принуди да евакуира стотици […] Материалът "Росатом" планира да върне служителите си в АЕЦ "Бушер" в Иран, ако ситуацията остане стабилна, заяви шефът на руската агенция Алексей Лихачов е публикуван за пръв път на Дебати .