Подобрени са условията в психиатричното отделение в Перник след доставка на ново оборудване
преди денНово оборудване, закупено по проект на Министерството на здравеопазването, подобри условията за пациентите в психиатричното отделение на Многопрофилната болница за активно лечение „Рахила Ангелова“ – Перник, съобщи психиатърът д-р Тодор Якимов. Той уточни, че доставката включва широка гама обзавеждане – от болнични лекарствени шкафове, кушетки, бюра и канапета до нови маси за хранене, 30 нови болнични легла, 30 шкафчета и 30 гардероба.