Морската вода в района на Офицерския плаж във Варна вече е безопасна за къпане
преди денМорската вода в района на Офицерския плаж във Варна вече е безопасна за къпане, съобщиха от пресслужбата на Областната управа в крайморския град. Бързата координация между институциите и своевременно предприетите действия, инициирани от областния управител Марио Смърков, доведоха до изясняване на ситуацията с качеството на морската вода в района на неохраняемия плаж, допълват от областна администрация.