Общинските съветници в Благоевград приеха общинското дружество „Общинско имущество“ да поеме управлението на пазара в града
преди 3 часаОбщинските съветници в Благоевград приеха предложение за прекратяване дейността на общинското дружество „Пазари“ ЕООД, както и откриване на производство по неговата ликвидация. Точката предизвика дискусия в залата, поради което заместник-кметът Десислава Кехайова взе думата, за да поясни, че с ликвидацията общинското ръководство няма намерение да заличава дейността на търговците. След решението на общинските съветници, дейността на дружеството се поема от общинското предприятие „Общински имоти“.