Пловдив посреща над 180 състезатели за Държавно първенство по триатлон
преди 5 часаГребната база в Пловдив ще бъде домакин на Държавното първенство по триатлон - спринтова дистанция, което е първото събитие от календара на Българска асоциация по триатлон за годината. Състезанието ще се проведе в периода 3 - 5 юли 2026 г. Очаква се в надпреварата да се включат повече от 180 състезатели от цялата страна, които ще премерят сили в различните възрастови групи - от най-малките състезатели до мъже и жени, съобщиха организаторите.