Езиковата гимназия „Иван Вазов“ в Пловдив откри нов STEM център
преди 3 часаЕзиковата гимназия „Иван Вазов“ в Пловдив днес официално откри своя новоизграден високотехнологичен STEM център „ТехЛаб 2“, съобщават от общинската администрация. По думите им модерното образователно пространство обединява наука, технологии, инженерство, предприемачество и творчество в подкрепа на реални решения за обществото. На събитието са присъствали директорът на гимназията Вихра Ерамян, заместник-кметът по „Култура, археология и туризъм“ на Община Пловдив Пламен Панов, областният управител Георги Янев, както и представители на Регионалното управление на образованието (РУО) към МОН.