Момиче на 12 години е в болница след катастрофа с каруца в старозагорско
преди 4 часаПешеходка на 12 години пострада, след като е била блъсната от двуколесно пътно превозно средство с животинска тяга, теглено от кон, на пътя между старозагорските села Братя Кунчеви и Оряховица. Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Стара Загора. Раненото момиче е настанено в лечебно заведение в областния град, без опасност за живота е. Инцидентът е станал в четвъртък, около 20:00 часа и по първоначална информация превозното средство е било управлявано от 16-годишен младеж.