Капитанът на националния тим по футбол на Германия Йозуа Кимих: „През второто полувреме загубата от Еквадор беше заслужена“
преди 2 дниКапитанът на националния отбор по футбол на Германия Йозуа Кимих заяви, че тимът е улеснил Еквадор при поражението с 1:2 в последния си мач от групите на Световното първенство в Северна Америка. „Започнахме добре, но след това губехме топката твърде лесно и сякаш продължихме да ги подканяме да играят. Улеснихме ги. През второто полувреме загубата беше заслужена“, коментира Кимих, цитиран от официалния сайт на Международната футболна централа (ФИФА).