Коментар | И миксерите вече стават за каране
преди 2 дниЗнаете ли кога разбрах, че идва преломният момент за електромобилите и в България? Това беше някъде в средата на май, когато стар мой приятел, който от 20 години работи като автомеханик и има свой сервиз, ми каза, че обмисля да си купува нова електричка. При това китайска. Въпросният мой приятел, както и всички други механици, които познавам, са фенове на класическите коли (разбирай нещо преди 2010-а) с мощни двигатели и значително по-проста електроника. Както се казва - истински автомобил. За е...