В Министерския съвет ще се състои среща за проблема с безводието и напоителните системи
преди 13 часаНа работна среща в Министерския съвет ще бъде разгледан въпросът с безводието, водопроводите и напоителните системи, информираха от правителствената пресслужба. В мероприятието участие ще вземат министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, както и представители от съответните ведомства. Дискусията относно състоянието на ВиК сектора тепърва предстои, тъй като много населени места срещат видими затруднения, […] Материалът В Министерския съвет ще се състои среща за проблема с безводието и напоителните системи е публикуван за пръв път на Дебати .