Фермерското изложение "Нашето родно" ще бъде пред сградата на земеделското министерство в София днес и утре
преди 7 часаНационалната поредица от фермерски изложения „Нашето родно“ 2026 продължава на 26 и 27 юни в София. Производителите ще покажат своята продукция пред сградата на Министерството на земеделието и храните, съобщиха от Българския фермерски съюз. Инициативата стартира с амбицията да насърчи потреблението на български продукти и да свърже директно производителите с потребителите. Събитията се организират от Българския фермерски съюз с подкрепата на Министерството на земеделието и храните и Държавен фонд „Земеделие“.