Вицепремиерът Иво Христов предлага сградата на бившия Нотариат в София да стане дом за млади таланти
преди 4 часаВицепремиерът Иво Христов предлага, в публикация на страницата си във Фейсбук, сградата на бившия Нотариат (бул. „Патриарх Евтимий“ 2) в София да стане дом за млади таланти. „След среща със Симеон Кърджиев – носител на златен медал от Международната олимпиада по философия в Полша – стана ясно, че в София липсва място, където младите да представят идеите си и да изграждат културна и духовна общност", пише вицепремиерът Христов.