С водосвет за здраве и официално откриване на подготовката на мъжкия отбор на ОФК Беласица започва новият футболен сезон в Петрич
преди 6 часаС водосвет за здраве, отслужен от отец Ангел Кочев, и официално откриване на подготовката на мъжкия отбор на ОФК Беласица беше даден старт на новия футболен сезон в Петрич. На събитието присъства заместник-кметът на община Петрич Кирил Танушев, който поздрави футболистите и треньорския щаб от името на кмета Димитър Бръчков. Той пожела на отбора успешен сезон, изпълнен с победи и без контузии. „Бъдете дръзновени, не спирайте да мечтаете и покажете най-доброто от себе си.