Първият отбор на Славия отдаде почит към загиналите млади футболисти от академията на клуба
преди 6 часаПървият състав на Славия отдаде почит към загиналите в сряда в автомобилна катастрофа футболисти от академията на клуба, родени 2017 година. "Белите" се на подготвителен лагер в Банско, където ще останат до 8 юли. "Футболистите от представителния отбор на Славия и треньорският щаб на "белите" посетиха църква в Банско. Там те запалиха свещ в памет на загиналите деца от академията на клуба в трагичния пътен инцидент край Ямбол в сряда.