Георги Пеев обсъди транспортната свързаност и Средния коридор на Конференцията за възстановяване на Украйна
преди 10 часаМинистърът на транспорта и съобщенията Георги Пеев участва в Конференцията за възстановяване на Украйна, която се проведе в Гданск, Полша. Той бе придружаван от заместник-министъра на транспорта и съобщенията Христина Велинова, като двамата бяха част от българската делегация, ръководена от вицепремиера и министър на икономиката, инвестициите и индустрията Александър Пулев. Това съобщиха от пресцентъра на ведомството.