„Алея на забравените“ в София ще напомня за бележити българи, заличени от националната памет, реши Столичният общински съвет
преди денСтоличният общински съвет (СОС) прие единодушно доклад за именуване на градинската алея между булевард „Евлоги и Христо Георгиеви“ (от страната на Княжеската градина) и Перловската река, между Орлов мост при Националния стадион „Васил Левски“, на името „Алея на забравените“. Вносители на предложението са общинските съветници от различни политически групи - Веселин Калановски („Продължаваме Промяната-Демократична България“), Иван Виделов („БСП за България“), Антон Хекимян (ГЕРБ-СДС), Вили Лилков („Синя София“), Гергин Борисов („Спаси София“), Ивайло Костадинов („Възраждане“).