Личи си, че подходът е мениджърски и сериозен, каза депутатът Чило Попов при представянето на отчета на БТА за 2025 г.
преди 5 часаБлагодаря резултатното и хубаво представяне, което направихте. Аз съм силно впечатлен от повечето неща. Личи си, че подходът е мениджърски и сериозен. Вижда се, че нещо държавно може да е повод за гордост с работата си и да е добре организирано. Да е пример и за частния сектор. Това каза народният представител Чило Попов от парламентарната група на „Демократична България“ по повод отчета на Българската телеграфна агенция (БТА) за 2025 г, който бе представен от генералния директор на Агенцията Кирил Вълчев на днешното заседание на Комисията по културата и медиите в Народното събрание.