Жътвената кампания в област Монтана беше открита с ритуал край село Мадан в община Бойчиновци
преди 3 часаЖътвената кампания в област Монтана беше открита с ритуал край село Мадан в община Бойчиновци. На събитието присъстваха областният управител Иван Каменов, заместник областният управител Зорница Михайлова, директорът на Областна дирекция „Земеделие“ – Монтана д-р Виолета Гергова, заместник-кметът на община Монтана Тихомир Антонов, кметовете на община Бойчиновци и село Мадан Светлин Сретениев и Ангел Анселов, заместник-кметът на Бойчиновци Таня Петрова, председателят на Съюза на зърнопроизводителите от област Монтана Николай Синигерски, представители на Държавен фонд „Земеделие“, Българската агенция по безопасност на храните и други институции.