Световното първенство в Индия е основната цел пред Българската федерация по бадминтон тази година
преди 3 часаСветовното първенство в Индия през месец август е основната цел пред Българската федерация по бадминтон тази година, както и квалификацията за Европейските олимпийски игри в Истанбул 2027. Националният тим за жени получи днес наградата за отбор на месец февруари, когато спечели Европейската отборна титла на шампионата на Стария континент в Истанбул. Възпитаничките на Петя Неделчева събраха 22 гласа от общо гласувалите 29 редакции в допитването на пресклуб "България".