Приключи енергийното обновяване на сградата на общинска и областна администрации и още четири обществени сгради в Кърджали
преди 2 часаВ Кърджали приключи енергийното обновяване на пет обществени сгради, финансирани по линия на Механизма за възстановяване и устойчивост на Европейския съюз. Краят на строително-монтажните дейности на четири от сградите дадоха чрез символично прерязване на лента кметът Ерол Мюмюн, председателят на Общинският съвет Мухаррем Мухаррем и част от общинското ръководство, заедно с изпълнителите на проектите.