Индия обсъжда с Иран засилване на търговията с енергия, докато се приближава до търговска сделка със САЩ
преди 17 часаИндия и Иран обсъдиха засилване на сътрудничеството и търговията в енергийния сектор по време на среща между министрите на петрола на двете страни, проведена в рамките на срещата на министрите на енергетиката от БРИКС. Това съобщи днес официалната новинарска агенция на иранското петролно министерство „Шана“, предаде Ройтерс. Срещата на министрите на енергетиката на страните от БРИКС се състоя днес в индийския град Гургаон, в близост до Делхи.