Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
преди 6 часаПовдигат обвинение на шофьора на тежкотоварния камион, който причини тежката катастрофа на магистрала "Тракия" и уби две деца. Шофьорът е имал 20 нарушения, едно от които е било използване на мобилен телефон по време на шофиране, съобщи на брифинг директорът на ОДМВР-Ямбол старши комисар Добрин Димитров. Четири от тях са с актове, а останалите 16 са с фишове, които са били платени. През 2024 г. същият водач е причинил катастрофа на магистрала "Тракия". Тогава той е управлявал друг влекач, но с