Футболният Берое представи трето ново попълнение
преди 5 часаФутболният Берое обяви привличането на трето ново попълнение за предстоящия сезон във Втора лига. На страницата си в социалната платформа Фейсбук старозагорци представиха защитника Георги Вълчев, който през миналия сезон защитава цветовете на Хебър (Пазарджик). “Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм за да върнем Берое там където му е мястото”, заяви Вълчев.