Локомотив София ще играе първата си контрола в петък срещу косовския Дрита
преди 4 часаЛокомотив София ще изиграе първата си контролна среща от лятната подготовка в Банско в петък, а противник в нея ще бъде Дрита (Косово), съобщават от клуба в четвъртък. "Има промяна на съперника: ще се изправим срещу шампиона на Косово - "Дрита". Проверката ще започне в 18 часа на терените на "Evima Sport" в Банско", съобщиха от Локомотив в своята официална страница. Столичани трябваше да се изправят срещу Балкани (Косово), но съперникът беше променен ден преди проверката.