Георги Вълчев: Трябва да заложим на дуалното обучение
преди денТрябва да заложим на дуалното обучение. Това каза министърът на образованието и науката проф. Георги Вълчев на работна среща с национално представени работодателски организации - Асоциацията на индустриалния капитал в България, Българската стопанска камара, Българската търговско-промишлена палата и Конфедерацията на работодателите и индустриалците