Общинските съветници в Стара Загора приеха годишните финансови отчети на общинските търговски дружества
преди 4 часаОбщинските съветници в Стара Загора приеха годишните финансови отчети за 2025 г. на всички девет общински търговски дружества със сто процента общинско участие по време на днешната редовна сесия на Общинския съвет. Данните показват, че за изминалата година в шест от общинските дружества имат положителен финансов резултат, а останалите три отчитат счетоводна загуба. В началото на юни управители и счетоводители на общинските търговски дружества в Стара Загора представиха годишните си отчети за дейността си на специална среща с общинските съветници.