Общинският съвет в Казанлък се обяви против увеличение на цената на водата
преди 6 часаОбщинският съвет в Казанлък се обяви против увеличение на цената на водата, планирано от „Водоснабдяване и канализация-Стара Загора“. Това бе решено по време на днешното редовно заседание на Общинския съвет в града на розите, съобщават от пресцентъра на местната администрация. Оттам посочват, че с решението си Общинският съвет упълномощава заместник-кмета инж. Даниела Коева да изрази отрицателното становище на местната власт на предстоящото на 13 юли извънредно неприсъствено заседание на Общото събрание на Асоциацията по ВиК на територията на Стара Загора.