На 28 юни е премиерата на първата „Пешеходна симфония“
преди 10 часаПървият концерт‑спектакъл „Пешеходна симфония“ ще се състои на 28 юни, на Лятната естрада в Борисовата градина, информират организаторите от „Пешачко“. По думите им това е събитие, което съчетава изкуство, движение и общност в едно живо преживяване под открито небе. Сдружението в обществена полза „Пешачко” е общност, която превръща всяка крачка в грижа за здравето, чистия въздух и по-добрия живот.