Общинският съвет преизбра управителя на Диагностично-консултативния център в Силистра
преди 7 часаД-р Тихомир Иванов ще продължи да ръководи Диагностично-консултативния център в Силистра, след като Общинският съвет го избра за управител на лечебното заведение с нов тригодишен мандат. Решението беше взето след конкурс, обявен през април тази година. В рамките на процедурата е постъпила само кандидатурата на д-р Иванов, който и към момента е управител на дружеството. Конкурсната комисия е оценила представената от него бизнес програма за тригодишното развитие на дружеството с 5,90, а на събеседване той е получил оценка 5,73.