Глупавите грешки и изтощението от пътуванията са причината за отпадането на Чехия на Световното по футбол, смята селекционерът Мирослав Коубек
преди 3 часаСелекционерът на чешкия национален отбор по футбол Мирослав Коубек трудно можеше да си намери място от яд след поражението от Мексико с 0:3 в последния мач от група А на Световното първенство по футбол, след като неговите играчи започнаха силно и до 20-ата минута изпуснаха две добри положения. Той обвини умората и „глупавите грешки“, допуснати в защита, за този развой на мача. Също така Коубек заяви, че чешкият футбол спешно трябва да повиши техническите си стандарти, за да се състезава на международно ниво след завръщането си на Световното първенство след 20-годишно отсъствие.