Кампания за насърчаване на гражданското участие в превенцията на пътни произшествия започва Областната администрация в Търговище
преди 6 часаОбластната администрация в Търговище започва инициатива за насърчаване на гражданското участие в превенцията на пътни произшествия. Кампанията "Виждаш ли риск? Сигнализирай!" е до 29 юни и е по повод Националния ден на безопасността на движението по пътищата, съобщиха от пресцентъра на институцията. Инициативата цели да насърчи активното участие на гражданите в превенцията на пътнотранспортните произшествия чрез подаване на сигнали за нередности и рискове, свързани с безопасността на движението.