Началникът на РУО в София-град д-р Елеонора Лилова поздрави участниците в инициатива за ученическо самоуправление
преди 10 часаНачалникът на Регионалното управление на образованието (РУО) в София-град д-р Елеонора Лилова поздрави участниците в инициатива за ученическо самоуправление на церемонията „Ученическото самоуправление - гласът на учениците“, съобщават от РУО в София-град. Събитието се състоя в Националната финансово-стопанска гимназия. То отбеляза финала на националната инициатива за професионалните гимназии през учебната 2025/2026 година.