Жребият за 42-ото Световно първенство по художествена гимнастика във Франкфурт беше изтеглен официално
преди 7 часаЖребият за 42-ото Световно първенство по художествена гимнастика, което ще се проведе от 12 до 16 август във Франкфурт, Германия, беше изтеглен официално днес. В индивидуалната надпревара България ще бъде представена от две гимнастички. Първата ще стартира още в първия поток на квалификациите, като е разпределена в група А и ще излезе на килима под стартов номер 2. Тя ще започне участието си с топка, а след това ще представи композицията си с обръч.