Променя се организацията на движението в София заради отбелязването на Деня на Независимостта на САЩ
преди денПроменя се организацията на движението в София заради отбелязването на Деня на Независимостта на САЩ. Това съобщиха от пресцентъра на Столичната община. От 7:00 ч. до 24:00 ч. на 1 юли 2026 г. се забраняват престоят и паркирането на пътни превозни средства, с изключение на автомобилите, обслужващи мероприятието, както следва: по ул. "Козяк" в участъка между ул. "Елин връх" и бул. "Никола Вапцаров", по ул.