Над 150 ученици от столични училища се включиха в инициативата „Изборът е твой“
преди 7 часаПървата дейност от инициативата „Изборът е твой“ на сдружението „Архитекти на бъдещето“, насочена към насърчаване на здравословен, активен и осъзнат начин на живот сред учениците, се състоя в кино „Одеон“ в София. Това съобщиха от Регионалното управление на образованието (РУО) в София-град. Събитието „Преди да кажеш „да“ събра над 150 ученици от столични училища. Чрез среща разговор и прожекция на ученически филм инициативата постави фокус върху значението на личния избор, влиянието на средата, изграждането на отговорно отношение към себе си и необходимостта от навременна подкрепа в училищната общност.