На тема „Има ли равнопоставеност между мъжете и жените в България“ дебатираха ученици от Попово
преди 2 часаНа тема „Има ли равнопоставеност между мъжете и жените в България“ дебатираха ученици от Попово. Междуучилищният дебат е част от дейностите по проект „Силни програми и системи в подкрепа на пострадали от домашно насилие жени и млади момичета“, финансиран от Българския фонд за жените чрез Европейския съюз в рамките на програма „Силна“, информират от общинската администрация в Попово. Проектът се реализира от „Асоциация НАЯ“ в Търговище, като в интелектуалния двубой днес се включиха ученици-доброволци към организацията от две училища - Професионалната гимназия по техника и лека промишленост и Профилираната гимназия „Христо Ботев“ в града.